Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Vin Pampurat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  44

E vijn pampurat moj nane rrethit tdetitttt.
Ohh dil e shihni moj nana asqert e mretittt
Ohh dil e shihni moj nana asqert e mretittt

E disa kajshin moj naneee disa knojshinnn
Ohh ka ni’leter moj nan n’vilah te qojshinn
Ohh ka ni’leter moj nan n’vilah te qojshinn

eeKa ni’leter moj nan pe qojn nvilatee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin grahtee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin grahtee

ee.si mos tpresin moj nane per shtatvjetteee
ohh le ti marrin moj nane burrat pleqe
ohh le ti marrin moj nane burrat pleqe

eeburrat pleq o moj nane pleq me mjekerr
oo inshalla'allah vjen o moj nan naj dever tjeter
oo inshalla'allah vjen o moj nan naj dever tjeter


Ky tekst u dërgua nga Bejtaaa   anggel

Adem Ramadani - Vin Pampurat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vin Pampurat".
3. Video është e këngës "Vin Pampurat", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0