Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Zotit Lutju Dhe Beso  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

11/07/2013

2013-07-11T17:11:28+00:00Zotit lutju dhe i beso
Rruges ti mos iu largo
Përveq tij tjetër nuk kaa
Lailaheil-allah

Përveq tij tjeter nuk kaaa
Lailaheil-allaah

Zoti i dashur ty të madhërojmë
Me namaz te adhurojmë
Ti je 1 tjetër nuk ka
Lailaheil-allaah

Ti je 1 tjetër nuk kaa
Lailaheil-allaah

Nese vlla ti shpetim don
Jeto ti si Musliman
Ndash Xhenetin për me pa
Leilaheil-allah

Ndash xhenetin për me paa
Lailaheil-allah .


Ky tekst u dërgua nga Gjeneta Ademi
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet