A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Adem Ramadani - Dasma E Madhe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2017

2017-07-04T17:00:01

Krisi pushka e gjemoj alltia
Sot ka gzim, jo ska vend merzia

2x
Dasma madhe sonte ja ka nise
paskan ardh miq e farefise
Per hajr tkoft ty o zoti shpise

REF.:
Lum lum lumet na
bani mashalla
Nusja dhandri Bajne kunor
Zemra nanes mal me bore
Lum motra qe tka
Ma i miri vlla
Qofshi bashke per jete
E mot ju bekofte I madhi zot

Po thot baba zemren plot me gzime
Ma e mira dite e jetes time

2x
I madh e i vogel sonte jem tubue
Biri im per ty jem tuj knue
N dasmen tane jena tu festue

REF. 2x:
Lum lum lumet na
bani mashalla
Nusja dhandri Bajne kunor
Zemra nanes mal me bore
Lum motra qe tka
Ma i miri vlla
Qofshi bashke per jete
E mot ju bekofte I madhi zot


Ky tekst u dërgua nga Om3r.Sali2006Kartolina (2)

U krijua nga Jumni Selmani 2017-10-21 13:19:48
I madh e i vogel sonte jem tubue
Biri im per ty jem tuj knue
N dasmen tane jena tu festue
2017-10-21 13:19:34
Lum lum lumet na
bani mashalla
Nusja dhandri Bajne kunor
Zemra nanes mal me bore
Lum motra qe tka
Ma i miri vlla
Qofshi bashke per jete
E mot ju bekofte I madhi zot

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019