Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ademi & Emrani - Allahut Rob Sun Ju Bana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Erdh edhe shkoj jeta për mu
Zemra m’asht nxi gjunahet m’kan mlu
Tuj ndjek dunjan u mashtrova
All-llahut rob qysh s’ju bana

K’ta sy s’lotun kurr për All-llah
As balli jem n’sexhde s’ka ra
Vjet’t ikën shpejt tash po qana
All-llahut rob pse s’ju bana

Vdekja po m’pret o more v’lla
E un për kët dîn kurgja nuk kam ba
Kjo tok’ i ka tret’ shum’ sulltana
All-llahut rob qysh s’ju bana

Nisja ma puno v’lla për ahiret
Se gjithmon’ kjo bot’ kurkuj s’ka me i met’
Dy metre qefin koka kjo dunja
All-llahut rob qysh mos me ju ba
Adem Ramadani & Emran Bellani
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2020
Studio & Mastering: Ar-Production


Ademi & Emrani - Allahut Rob Sun Ju Bana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Allahut Rob Sun Ju Bana".
3. Video është e këngës "Allahut Rob Sun Ju Bana", por nuk këndohet nga Ademi & Emrani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0