Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - M Lindi Djal E U Gëzova Shumë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Me lindi djal eee gzova shum
zemra ime më esht gjallnue
ee male fusha kan lulzu
e male fusha kan lulzue

e boll kam prit me pas nji fmij ee
e me dit qka esht evladi
diell e han rreze kan shtri
diell e han rreze kan shtri

ee e tasht un lindjen ta uroj
u rritsh o bir me faqe t bardh
e te njofshin bota mbar e
e
te njofshin bota mbar e
Adem Ramadani
Publikimi: 11/12/2018
Vokalpërcjellës: Emran Bellani


Adem Ramadani - M Lindi Djal E U Gëzova Shumë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M Lindi Djal E U Gëzova Shumë".
3. Video është e këngës "M Lindi Djal E U Gëzova Shumë", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0