Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Qojn Haberin N'7 Krajli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O kqyrin trimat o ne turbije
Qojn haberin e shtat krajlije
O qojn haberin e shtat krajlije
Do ta bajm o Ballkanin hije
O Haraqina kshtu fjal ka que
Atje trimat o jan bujue
Ah mendje madhi o ish shtrengu
E dha ulmin o me stulmu
Oj let ka fjal ata e di
N'Haracin o spo mun me hi
O n'Haracin o trimat burnohen
Vriten vdesin por nuk derzohen
Pa degjo o ti more shka
Flamuj tbardh o ti ske me pa
Ke me pa veq ni flamur
Ne gjdo shpi o ne gjdo kull
O prej qershorit 2001
Asht veq Shqipja o kuq e zi
O pergjithmon o kjo dy krenare
Haracin o do t'prin cdo valle
Ah ne dasma ne gzim e mort
Oo amanet o na lan deshmorteNuk kemi video për këtë këngë.
Adem Ramadani - Qojn Haberin N'7 Krajli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qojn Haberin N'7 Krajli".
3. Video është e këngës "Qojn Haberin N'7 Krajli", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0