{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ademi Ejupi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Qershor 1970, Ademi Ejupi merr pjesë në Akordet E Kosoves 1970 me këngën "Kur Te Bashkohemi". Në Qershor 1970, Ademi Ejupi & R.Gasi marrin pjesë në Akordet E Kosoves 1970 me këngën "Tetovares"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0