Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adhurim Deari - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

-Sonte asgje tjeter nuk do doja,
pos buzet, floket e tu qe ti ledhatoj.

-SONTE vetem i vetem do te pi per ty,
buzet zjarr e shpirti digjet flak.
aromen tende ndjej edhe pse je larg,

prandaj SONTE vetem do te pi,
do te pi per ne te dy,
freskohem te te shoh ne sy ,
te them qe smundem dot pa ty,
me mungon sonte malli yt,

-Sonte per ne te dy, te dy.-

-nata sonte durimin ma vret.
eshte gje shpirti dhe un rri vetem te pret,
jam fort, fort i jap vetes shpres ,

-vjen momenti qe ty te takoj,
boten te ta fal, doo te ndaloj,
asnjeheer , joo ty nuk te leshoj .

-do te pi per ne te dy ,
freskohem te te shoh ne sy .
te them se smundem dot pa ty .
me mungon sonte malli yt ,

-Sonte per ne te dy,-

-freskohem te te shoh ne sy ,
te them se smundem dot pa ty ,
me mungon sonte malli yt,

-Sonte per ne te dy, te dyy.-

-do te pi per ne te dy
freskohem te te shoh ne sy
te them se smundem dot pa ty ,
me mungon sonte malli yt,

- Sonte per ne te dy ,-

-freskohem te te shoh ne sy,
te them se smundem dot pa ty ,
me mungon sonte malli yt,

-Sonte per ne te dyyy -Publikimi: 17/09/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Venera Lumani
Orkestrimi: Darko DimitrovMë Shumë Këngë Nga Adhurim Deari:


Komente mbi këtë këngëAdhurim Deari - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Adhurim Deari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.