Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Adhurim Demiri - 24 Oret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2010

2010-12-23T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "24 Oret" kënduar nga Adhurim Demiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adhurim Demiri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet