Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adhurim Demiri - Nuk Pergjerohem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Pergjerohem" kënduar nga Adhurim Demiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adhurim Demiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adhurim Demiri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet