Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adhurim - Haram Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


...ref...
haram haram ti je e po vjen si hije
spo kalon ky tim dashnie
haram haram ti je edhe kjo pije
osht arom gjelozie
...ref...
haram haram hajt qo edhe ni shots
haram haram kon e thirr ti shac

dikur jena kan fallin
mo nuk jena allin
se ki mo kit djalin
sdi kush ta hek ty mallin

je kon my darling
veq une ta kom shu ty zjarin
ti e din sjena fall in love
jom kon me 1 tash jom me plot

thujem qa dush thirrem idiot
koha kka ndryshu dje nuk o sod
...ref...
haram haram ti je e po vjen si hije
spo kalon ky tim dashnie
haram haram ti je edhe kjo pije
osht arom gjelozie
...ref...
haram haram hajt qo edhe ni shots
haram haram kon e thirr ti shac


Adhurim - Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram".
3. Video është e këngës "Haram", por nuk këndohet nga Adhurim.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adhurim Sinani:


Komente 0