Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adi Harizi - Dashnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mere me ngandal mere me ngadal
zemren je tu mar zemren je tu mar
Shum ti mplen shum ti mplen
Je me e bukra vajz ne ket vend

Arom arom trendafili je
ti me e mira je ti me e mira je
Arom arom trendafile ke
per pak mos e le

Ref.
Shum e nxeht dashnia
per ty me digjet xhani
shum e nxeht dashnia
per ty dot se ndali

zemren teme ti zemren teme ti
je tu ndje per mu manshpreh at dashni
me ty do jem per jet me ty perjet
je dashnia e vertet

Arom arom trendafili je
ti me e mira je ti me e mira je
Arom arom trendafile ke
per pak mos e le

Ref.
Shum e nxeht dashnia
per ty me digjet xhani
shum e nxeht dashnia
per ty dot se ndali
Adi Harizi
Publikimi: 09/07/2020
Muzika: Sardi Mneri


Adi Harizi - Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia".
3. Video është e këngës "Dashnia", por nuk këndohet nga Adi Harizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adi Harizi:


Komente 0