Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Adi Sipri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Adi Sipri është një këngëtar. Më datë 26 Maj 2017, Adi Sipri & Meli Sipri publikojnë videoklipin "Kenga Ime Je Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jeton Nreca

Driton Gashi

Edmond Cano

Orhan Dushullovci

Nari

Dorian Matlija

Kujtim Beqaj

Avni Deliu

Naser Rafuna

Albo 06

Tags: Adi Sipri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet