Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adil Ramadani - Ishte Ndenje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mungesa jote me lendoj si melodi e trishtuar qe ne ket nat me kujton shiu yt me lot e tua edhe ni vjetsht me shi edhe kjo ver me la vet gjdo nat i vetmuar djellin sme nxen si ne mengjes
me kujtohet si ne qdo qast kur me the po behet mir o a thua si kalojn net kur me ty jemi ne vetmi vetmi vetmi jemi me ty

por tani gjithshka esht gabim vetem mbetem faji im me kan than jet me quajn me kan than per dashuriii hey

shum her kur kujtoj buzt e tua zdi a me kujton ti mua kjo isht nje gje e vertet e di pse nuk flet se ku na mbet kjo dashuria jon e vertet

por tani gjithqka esht gabim vetem mbetem faji im me kan than jet me quajn me kan than per dashuri hey


Ky tekst u dërgua nga Dardane Gashi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adil Ramadani - Ishte Ndenje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishte Ndenje".
3. Video është e këngës "Ishte Ndenje", por nuk këndohet nga Adil Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adil Ramadani:


Komente 0