Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adil Ramadani - Jo Si Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Une knoj po une nuk e boj per faam
prishtinali shum vjet famen vet e kaa
edhe hiq mos me knu jom numer one

Sa her ti pom sheh
e din une jom i pari
jo prishtinalis asnihere s'un ja mani
krejt i kom hajde tash ma afer
hajde prekem
se nuk je ne enderr

Ref:(2x)
Ti ti po me thua jo si ti skom pa
hajde knaqu ti se per ty eshte naattë

Une knoj po une nuk e boj per faam
prishtinali shum vjet famen vet e kaa
edhe hiq mos me knu jom numer one

Sa her ti pom sheh
e din une jom i pari
jo prishtinalis asnihere s'un ja mani
krejt i kom hajde tash ma afer
hajde prekem
se nuk je ne enderr

Ref:(2x)
Ti ti po me thua jo si ti skom pa
hajde knaqu ti se per ty eshte naattë


Ky tekst u dërgua nga Aidda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adil Ramadani - Jo Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Si Ti".
3. Video është e këngës "Jo Si Ti", por nuk këndohet nga Adil Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adil Ramadani:


Komente 0