Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adil Ramadani - Ku Je Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tash menjen e kam tek ti
gjithmon une mendoj ne ty
ku je ti ku je ti
shkove e mua me le ne vetmi
e harrove at dashuri
ku je ti ku je ti
i ke lene rruge pa kthim
a thua eshte mashtrim
gjithqka per ty do bëjaa
me besooo

Ref:(2x)
Une nuk e di pse ike ti
per ty do t'jem i pari
qe ti smund te me harrosh jo asnjeher joo
jam i vetmi per ty tash edi

Tash menjen e kam tek ti
gjithmon une mendoj ne ty
ku je ti ku je ti
shkove e mua me le ne vetmi
e harrove at dashuri
ku je ti ku je ti
i ke lene rruge pa kthim
a thua eshte mashtrim
gjithqka per ty do bëjaa
me besooo

Ref:(4x)
Une nuk e di pse ike ti
per ty do t'jem i pari
qe ti smund te me harrosh jo asnjeher joo
jam i vetmi per ty tash edi


Ky tekst u dërgua nga Aidda

Adil Ramadani - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Adil Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adil Ramadani:


Komente 0