Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chocoproduction Me Suksese Të Reja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[26-01-2017]
"Chocoproduction" është njëra ndër studiot më të suksesshme në Maqedoni, e cila e ka dëshmuar veten me sukseset e saj. Udhëheqësi i kësaj studioje gjigande, Adis Ismaili, njëherit dhe producent e kompozitor i njohur, na informon se janë në përfundim e sipër disa projekte bombastike. Da Lee & Band gjithashtu është grupi me famë të madhe që sukseset i ndan bashkë me studion Chockoproduction. Të gjithë të interesuarit për bashkëpunim, janë të mirëseardhur dhe garantojmë se do ndahen të kënaqur. Se çfarë pritet nga ta, informohemi së shpejti!...
 (Arsim Kolari Teksteshqip.Com)


Dergoi: arsimdiberKomente 0