Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Adivie Hoxha është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Anjeza Sakaj

Alma Feruni

Dalina Shehaj

Xhovana Jahja

Valentina Llapri

Serena Ulaj

Lumturi Ymeri

Fatbardha Xhani

Elona Çuliq

Simona Shalcanj

Tags: Adivie Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet