A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Admir Prekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Admir Prekaj është një këngëtar i njohur. Më datë 2 Prill 2013, Admir Preka publikon videoklipin "Halle Halle Kjo Dynja", në bashkëpunim me Adelina. Më datë 23 Shkurt 2015, Admir Prekaj publikon videoklipin "Autokton". Më datë 20 Qershor 2017, Admir, Lisandra, Rezarti & Enjela publikojnë videoklipin "Sonte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shkelzen Shpenadija

Marlen Qelia

Tini (Vlorentin Vladi)

Behar Lekaj

Dritan Bajraktari

El Padrino Man

Fikret Bislimi

Hysen Smajli

Besim Zairi

Maringlen Linadi


Tags: Admir Prekaj, Admir Preka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019