Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala - Do Te Vij Moj Xhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur nata Korçen e mbuloj
dhe kafenete mbushen plot
atje qan zemra ime dhe vajton
dhe raki kerko.

Refreni.

Do t'vi do t'vi moj gjan
me lot moj do te qaj
zjarrin e zemres sime ta
shuaj moj me duhan
do t'vi,do t'vi moj shpirt
do t'ulem dhe do t'pi
zjarrin e zemres sime ta
shuaj moj me raki

Kjo kamarjerja jon syzeze
na servir na buzeqesh
ajo rrin bashk me ne
syrin na e shkel.
dhe raki na sjell

Refreni.

Do t'vi do t'vi moj gjan
me lot moj do te qaj
zjarrin e zemres sime ta
shuaj moj me duhan
do t'vi,do t'vi moj shpirt
do t'ulem dhe do t'pi
zjarrin e zemres sime ta
shuaj moj me raki


Ky tekst u dërgua nga Remzi Alibali


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adnan Bala
Publikimi: 08/11/2013


Adnan Bala - Do Te Vij Moj Xhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Vij Moj Xhan".
3. Video është e këngës "Do Te Vij Moj Xhan", por nuk këndohet nga Adnan Bala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:


Komente 0