Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala - Ne Syt E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Kur me kane shikuar
syte e tu te bukur
telat e kitares
te gjitha i kam keputur
100 zemra zoti
t'me kishte dhuruar
me deshire te gjitha
t'i kisha dhuruar

Refreni

N'syt e tu
n'syt e tu dua te vdes
n'syt e tu
gzimin po e pres

Asnje note te kenges
ma nuk me pelqen
thuaj n'zemren tende
a'kam a'skam vend
nese nuk kam vend
mos me ler te pres
duke dashuruar
me lejo te vdes

Refreni

N'syt e tu
n'syt e tu dua te vdes
n'syt e tu
gzimin po e pres


Ky tekst u dërgua nga Remzi AlibaliAdnan Bala
Publikimi: 08/11/2013


Adnan Bala - Ne Syt E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Syt E Tu".
3. Video është e këngës "Ne Syt E Tu", por nuk këndohet nga Adnan Bala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:


Komente 0