Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala - Syri I Keq Mos T'pafte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

1
Je si zan e malit
syni keq mos t'paft
n'mos t'paça perjet,
zoti guri m'baft.

Refreni

Jam i ri moj zan,
buza mu ba shkrum.
n'paçe ba gjynahe,
krejt ti marrsha unR

2
Afrohu pran meje,
se vitet po ikin
n'mos t'paça un ty,
zoti ma marrt shpirtin

Refreni

Jam i ri moj zan,
buza mu ba shkrum.
n'paçe ba gjynahe,
krejt ti marrsha un

3
Mos me laft ne jet,
zoti mu pa ty,
Se m;duket moj zan,
si me m'lan pa sy

Refreni

Jam i ri moj zan,
buza mu ba shkrum.
n'paçe ba gjynahe,
krejt ti marrsha un


Ky tekst u dërgua nga Remzi Alibali


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adnan Bala
Publikimi: 08/11/2013


Adnan Bala - Syri I Keq Mos T'pafte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syri I Keq Mos T'pafte".
3. Video është e këngës "Syri I Keq Mos T'pafte", por nuk këndohet nga Adnan Bala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:


Komente 0