Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala - Kacurrelat E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6

Natyra t' fali, bardh-o si bora
Un permbas tejet jeten e bora;
Oh! Se dy syte m' i kane verbue,
M' i kane verbue moj kaçurrel
Kaçurrelat e tu.
Aman kaçurrelat, kaçurrelat e tu.
M' i ke faqet, t' kuq-o si gjaku,
Se me ty vashe m' ka xanun maraku;
Oh! Se marakun ma kane shtue,
Ma kane shtue moj kaçurrelat
Kaçurrelat e tu.
Aman kaçurrelat, kaçurrelat e tu.
Adnan Bala
Publikimi: 16/03/2010


Adnan Bala - Kacurrelat E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kacurrelat E Tu".
3. Video është e këngës "Kacurrelat E Tu", por nuk këndohet nga Adnan Bala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:


Komente 0