Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala - Mori Vjollca Qe Cel Ne Saksi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mori vjollca qe çel ne saksie lul e par o per djem te ri.

Ref:
ooo lul e par o per djem beqar ooo moj ledhatare lul e par o per djem beqar.

Te keputa e te mora er o te keputa e te mora er lul e par qe qel ne pranver.

Ref:
ooo moj ledhatare lul e par o per djem beqar.

Te keputa e t'vura n'bardake lul e bukur moj per merak.

Ref:
ooo moj ledhatare lul e par o per djem beqar.


Ky tekst u dërgua nga  stafi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adnan Bala
Publikimi: 16/03/2010


Adnan Bala - Mori Vjollca Qe Cel Ne Saksi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Vjollca Qe Cel Ne Saksi".
3. Video është e këngës "Mori Vjollca Qe Cel Ne Saksi", por nuk këndohet nga Adnan Bala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:


Komente 0