Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala & Ketlin Pjalmi - Thuaj Po The Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ketlin Pjalmi
Sa here te shkoder
Dhe te dua shume
Po eshte male koder
Une prap si unë

Adnan Bala
Ti kendoj me vokale
Une nder vite te kendojne
Qyteti im Jeto pa fund
The gjithe the kendojne

Adnan Bala dhe Ketlin Pjalmi
Thuaj po the Dua
Ti me embel te tua
Te gjithe kendojne
Me shkodra jone


Ky tekst u dërgua nga Adnan Bala


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adnan Bala & Ketlin Pjalmi - Thuaj Po The Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuaj Po The Dua".
3. Video është e këngës "Thuaj Po The Dua", por nuk këndohet nga Adnan Bala & Ketlin Pjalmi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:


Komente 0