A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adnan Daci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Adnan Daci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 19 Janar 2008, Adnan Daci publikon videoklipin "Me Thuaj Pse". Më datë 19 Tetor 2008, Adnan Daci publikon videoklipin "Edhe Si Vjet". Me këtë këngë, Adnan Daci merr pjesë në Zhurma Show 2008 në vitin 2008. Në vitin 2008, Adnan Daci publikon albumin "Trëndafil Me Erë" Në Dhjetor 2009, Adnan Daci & Pandora merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Lindem Nene Edhe Nje Here". Më datë 20 Prill 2010, Adnan Daci publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Live Kengë Dashmash (2019)

Lum Ban Gurbetqari (2015)

Kenge Dasmash Live (2014)

S'patëm Faj (2012)

Trëndafil Me Erë (2008)

Me Thuaj Pse


» Dërgo Një Këngë »

Para Zotit Ke Me Dal
Lindem Nene Edhe Nje Here
Nuse Nuk E Mora
Ani Ani Shko
Dasma E Fundit
Lulija
S'mundem Me U Nda
Mos Me Qo T'fala
Dridhjet E Kesaj Zemre
Kafja Pa Ty


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Fahrush Azemi

Selami Kolonja

Asan Memishi

Bajramali Idrizi

Memi

Zena Aliu

Tefik Islami

Agim Poshka

Zyber Avdiu

Skifter Etemi


Tags: Adnan Daci

Adnan Daci në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019