A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Adnan Daci - S'te Harroj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/04/2016

2016-04-11T10:12:43

me vetmi po ti po vij
e kujtoj me lote ne sy
e kujtoj buzet e tua
syt e tu moj rushet e zi

s'te harroj moj
s'te harroj per gjithmon
un dot kujtoj
set kam dashur une ti
set kam dashur une ti
pash dy syt e zi

i kujtoj un dhe vajtoj
mallkoj vetem se jetoj
se te dua shume te dua
e nga zemra smund largoj

se te dua shume te dua
e nga zemra smund largoj
s'te harroj moj
s'te harroj per gjithmon
un dot kujtoj

set kam dashur une ti
set kam dashur une ti
pash dy syt e zi
s'te harroj moj

s'te harroj per gjithmon
un dot kujtoj
set kam dashur une ti
set kam dashur une ti
pash dy syt e zi


Ky tekst u dërgua nga Loli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019