Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adnan Daci - Jeta Ime Po Lundron

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Ime Po Lundron".
3. Video është e këngës "Jeta Ime Po Lundron", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adnan Daci - Jeta Ime Po Lundron  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/02/2013

2013-02-18T21:02:26+00:002x
Edhe toka nuk peshon
Zemra ime sa te don
Ani ani pse se meriton
Edhe zjarret i kam prek
Edhe hapin ta kam ndjek
Mijera here kam provu me vdek

Ref 2
Gjall me ke vorros
Vet keshtu ke vendos
Sot me jeten time
Une ty te qarrose

Ti jeto se une po vdes
Rruga ime nuk ka kthese
Vendi im do te jete pa adrese
Jeta ime po lundron
Dikush tjeter e lundron
Dhembja ime asnjhere nuk mbaron


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti
Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet