A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Adnan Daci - Ska Cka Na Vyn Ma Kjo Shami


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2009

2009-10-19T20:39:10

Ska cka na vyn kjo shami

Ska cka na vyn ma kjo shami
O kur ka lind dashnia ne ty

O shejton i shites o
Pse me ndave o prej Rites oo

Ska cka na vyn ma kjo shami
O kur po duhem une e ti

O shejtan o i shites o
Pse me ndave pre Rites o

Ska cka na vyn ma mindili
O kur po duhem une e ti

O kur O shejton i shites o
Pse me ndave o prej Rites oo

Ska cka na vyn ma kjo unaze
Cdohere me ty dashni kam pase


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019