Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Lejla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I
Mos me thuj ma se te du
Me sy ma zdu met shikju
Si ste erdhi keq per mu
Qe tkom dasht e tkom besu
ref:
Ste du, ste du, ste du
Lejla,Lejla,Lejla,Lejla,Lejla
II
Fjalen ti sma ke ndegju
Kur te thoja se te du
Tash te lutem largohu
Se esht von per meu pendu
ref:
Ste du, ste du, ste du
Lejla,Lejla,Lejla,Lejla,Lejla
III
Mos mendo se po gaboj
Se ma ty ste dashuroj
Tash me tjeter po kaloj
Ajo zemren tma dhuroj
ref
Ste du, ste du, ste du
Lejla,Lejla,Lejla,Lejla,LejlaNuk kemi video për këtë këngë.


Adnan Daci
Publikimi: 08/04/2013


Adnan Daci - Lejla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lejla".
3. Video është e këngës "Lejla", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente 0