Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adnan Daci - E Sa Te Du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Sa Te Du".
3. Video është e këngës "E Sa Te Du", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adnan Daci - E Sa Te Du  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

30/04/2010

2010-04-30T14:23:36+00:00Si lule pranvere më je ti,
si lule ne bafqe të kam une ti moj.
Mos me le te lutem mua vet,
o dashurin e zjarrt ti mu ma jep.

E sa te du, e sa te du,
o ma e bukra je per mu.
e sa te du, e sa te du,
o dashurin ta kam dhuru (2x)

Ka dy vite qe jam bashk me ti,
e lus perendin,
qe te t`kam moj afer shpirtit tim,
se me ngroh me dashuri.

E sa te du, e sa te du,
o ma e bukura je per mu
e sa te du, e sa te du,
o dashurin ta kam dhuru (2x)

E sa te du, e sa te du,
o ma e bukura je per mu
e sa te du, e sa te du,
o dashurin ta kam dhuru (2x)


Ky tekst u dërgua nga Mimi_nor
Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet