Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adnan Daci - Nje Mij Her

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Mij Her".
3. Video është e këngës "Nje Mij Her", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adnan Daci - Nje Mij Her  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Me Thuaj Pse"

Këngë e albumit:

"Trëndafil Me Erë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00(x2)
Sonte kam ra ndert moj Qik
se Kush je nuk jam tuj dit
nder ni Shoqe ti je kan
n'Fustan t'kuq e mindil t'bardh

Ref.(x2)
Nje mi Her Zemra mu kall
nje Valle ta luajm bashk
njeher Doren me ma dhan
nje Shami ta djegim flak

(x2)
Kur po lun me Naze ti
Shoqet gjith ta kan Zili
ma shum her qe pot shikoj
pa hy n'Valle sun duroj

Ref.(x2)
Nje mi Her Zemra mu kall
nje Valle ta luajm bashk
njeher Doren me ma dhan
nje Shami ta djegim flak


Ky tekst u dërgua nga  nita
Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet