Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adnan Daci - Kan Kaluar Dit E Net

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kan Kaluar Dit E Net".
3. Video është e këngës "Kan Kaluar Dit E Net", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adnan Daci - Kan Kaluar Dit E Net  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Me Thuaj Pse"

Këngë e albumit:

"Trëndafil Me Erë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Kan kaluar dit e net qe un jetoj vet.. e vetmuar zemra e shkret ni lajm po e pret.. e vetmuar zemra e shkret ni lajm po e pret..

un pa ty jetoj kot as kush se din sa kam derdh lot vet se di pse jam nket bot.. ditet i shty me ni pik shpres nga ti ni lajm un po e pres para se te vdes..

R.(x1)
ndoshta neser un sjam gjall ndoshta dhe qyqja mknon mbi varr ndoshta dhe ti mkerkon me mall.. e na takoft i madhi zot dot ju tregoj ne at bot sa kam derdhur lot ah.. sa kam derdhur lot..

me ka lodhur ntruni rruges ti duke kerku..cilla rrug tmun tna bashkoj prap ty edhe mu.. cilla rrug tmun tna bashkoj prap ty edhe mu..

un pa ty jetoj kot as kush se din sa kam derdh lot vet se di pse jam nket bot.. ditet i shty me ni pik shpres nga ti ni lajm un po e pres para se te vdes..

R.(x2)
ndoshta neser un sjam gjall ndoshta dhe qyqja mknon mbi varr ndoshta dhe ti mkerkon me mall.. e na takoft i madhi zot dot ju tregoj ne at bot sa kam derdhur lot ah.. sa kam derdhur lot..


Ky tekst u dërgua nga Mss. P..
Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet