Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adnan Daci & Teuta Selimi - Ishin Puthje Mekatare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishin Puthje Mekatare".
3. Video është e këngës "Ishin Puthje Mekatare", por nuk këndohet nga Adnan Daci & Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adnan Daci & Teuta Selimi - Ishin Puthje Mekatare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Me Thuaj Pse"

Këngë e albumit:

"Trëndafil Me Erë"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Teuta Selimi

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Dje me the te dua teper
Sot del me dike tjeter
Dhe ma helmon jeten
Sa ke ndryshuar qe te desha
Si duket kam gabuar

Ref: Ishin puthje mekatare
ato qe dikur mi fale
n`zemren tende sjam i vetmi
tash ben pjes edhe aj tjeteri 2X

Ky sesht gabim i vetem
Ti paske dhe nje tjeter
Tash mos kerko falje
Nga un u ndave por dot
Mallkoj kjo zemer qe e vrave

Ref: Ishin puthje mekatare
ato qe dikur mi fale
n`zemren tende sjam i vetmi
tash ben pjes edhe aj tjeteri


Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet