A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Adnan Daci - Trandafil Me Ere


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Me Thuaj Pse"

Këngë e albumit:

"Trëndafil Me Erë"


Perendeshe bukuris me je
syt e zi moj zemer ti mi ke

(2x)
faqja jote e kuqe si moll je e bukur shpirt si lulebor

(Ref)
Trendafil me erë Trendafil me erë
te dua per her aman aman te dua per her

Trendalif me flet trendafil me flet te dua per jet aman aman te dua per jet

Nat e dit un po mendoj per ty
t'ka lind nana veq per syt e mi

(2x)
Shum te dua nuk di si me t'than prej teje asgje zemer sme ndan

(ref) 2x
Trendafil me erë Trendafil me erë
te dua per her aman aman te dua per her

Trendalif me flet trendafil me flet te dua per jet aman aman te dua per jet


Ky tekst u dërgua nga Elot Pacolli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019