A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Adnan Daci - Moj Zemrush


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Me Thuaj Pse"

Këngë e albumit:

"Trëndafil Me Erë"


2X
Luje pak me naze at qerpik,
hajde rri me mu veq ni dakik.
Keshu pak moj trendafill me flet,
une t'pi si goten me sherbet.

2X
Hajde hajde moj zemrush,
e ti kalle behe prush.
Bukurin qe ti ma ke,
ne ket bot se ka ashkush.

2X
Hajde zgjatma doren mos rri larg,
sish bo kijameti mem than po.
Mos ja prish moj qefin djalit ri, perendia ka per met shperbly.

4X
Hajde hajde moj zemrush,
e ti kalle behe prush.
Bukurin qe ti ma ke,
ne ket bot se ka ashkush.


Ky tekst u dërgua nga  behare
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019