Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Zambaku I Bardh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Aman e kam dasht
Nje zambak te bardh
O me mashtroj moj nan
Me mori né qaf (2x)

Ref:
Pa shiko si rrjedhin kto lot e mija,
Ne mes nesh ka lindur dashurija (2X)

Aman mos ma mbaj
Koken me nje an,
O me gjith zemer moj
Aman te kam dasht !!!!!!(2X)

Ref:
Pa shiko si rrjedhin kto lot e mija,
Ne mes nesh ka lindur dashurija (2X)
Adnan Daci
Publikimi: 03/01/2009


Adnan Daci - Zambaku I Bardh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zambaku I Bardh".
3. Video është e këngës "Zambaku I Bardh", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente 0