A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Adnan Daci - Sa Her Ke Dasht


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/01/2014

2014-01-16T11:29:50

Ty ta fala gjith rinin,
ty ta fala dashurin.

Ty ti fala krejt,
tash me goj spom flet,
Tash me goj, aspak spom flet.

Ty ti fala krejt,
tash me goj, aspak spom flet.

Sa her ke dasht je nda me mu,
se di as vet pse t`kam duru.
Sedi as vet, pse t`kam duru.

Sa her ke dasht, m`ke lan met prit,
e s`me ke thirr nga dy- tre dit,
e s`me ke thir nga dy-tre dit.

Shum her ty me ke premtu,
se ne zemer m`ke veq mu.

Por si duket jam mashtru,
fjalve tua u kam besu,
fjaleve tua u kam besu.

Por si duket jam mashtru,
fjalve tua u kam besu.

Sa her ke dasht je nda me mu,
se di as vet pse t`kam duru.
Sedi as vet, pse t`kam duru.
Sa her ke dasht, mke lan met prit,
e sme ke thirr nga dy- tre dit,
e s`me ke thir nga dy-tre dit (2x).


Ky tekst u dërgua nga Mimi_nor_tet
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019