Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - U Largove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ulargove me ke harru
Nuk te erdh gjynah per mu
Per gjdo mbremje te kujtoj
Keshtu veten e ngushlloj,
por esht kot sepse te dua
por ty nuk je me mua nuk je e mua
Ref
Te kerkon kjo zemra ime te kerkon ne gjdo qast
gjith ka shkoj ty tkam ne mendime emrin tend un e kujtoj
o veq na ndaft aj varr i zi
un tjeter sdashuroj

II
U largove me len nvetmi te kam dasht moj pa kufi
Zerin moj ta kam harru
Veq nje her tme ishe lajmeru
Por esht kot sepse te dua kur ti nuk je me mua }2her

Ref}2 her

Ky tekst u dërgua nga Linda Rexhepi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/09/2008


Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente 0


Adnan Daci - U Largove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Largove".
3. Video është e këngës "U Largove", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.