Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adnan Daci - Boll Kam Prite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Kam Prite".
3. Video është e këngës "Boll Kam Prite", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adnan Daci - Boll Kam Prite  (Feat. Grupi Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"S'patëm Faj"

Komente

Asnjë Koment

20/04/2010

2010-04-20T18:05:46+00:00ooooo ooopaa

ll.

kam ni hall e kam ni dert
kam met lyp e kam met gjet
ta kam qu moti ni fjal
veq mu zemren me ma fal.

ref.

hajde hajde hajde boll kam prit
ma ke pru shpirtin ne fyt
hajde hajde mos luj shum se ma kalle zemren shkrum

ll.

jan lotu syt e tu
zemra jotem'takon mu
niher dimer niher verë
mos mi ndrro fjalet gjdo her

ref.

ll.

hajde hajde hajde boll kam prit ma ke pru shpirtin ne fyt
hajde hajde mos luj shum
se ma kalle zemren shum.

ll.

hajde hajde boll kam prit
ma ke pru shpirtin ne fyt
hajde hajde mos luj shum
se ma kalle zemren shum


Ky tekst u dërgua nga Antigona
Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet