A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Adnan Daci - Je E Re Axhami


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"S'patëm Faj"


x2
tash po flasin shkurt e shqip e ke gjet qysh e ke lyp me ni fjal me ni kuptim me ty erdhem n'perfundin
x2
bjere edhe at xhami jojo nuk ta fali ty dashuria ka shum pun nje gabim ti tjeter burr
x2
me ta fal nuk po guxoj se ti prap vazhdon njesoj une jam msu shum mir me ty shum her zemren ma ka thy
x2
bjere edhe at xhami jojo nuk ta fali ty dashuria ka shum pun nje gabim ti tjeter burr
x2
bjere edhe at xhami jojo nuk ta fali ty dashuria ka shum pun nje gabim ti tjeter burr


Ky tekst u dërgua nga  GeennT
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019