A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Adnan Daci - Nje Here Zemra Falet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/12/2010

2010-12-24T13:37:43

Këngë e albumit:

"S'patëm Faj"


shum kujtime ka kjo zemra
ime ka ky shpirti im
shum kujtime miliona
lendime dhimbje pa mbarim
sa e bukur ishe zemra t'foli
ndryshe
nuk me deshte fare me
dole tradhtare

Dije mir se edhe un
kam zemer sikur ti
njesoj .Dije mir se prap te
un dot kthehesh jo
më ste pranoj

nje her zemra falet
nje her zemra
ndalet
po su ndal tradhetia
mbaron dashuria

Sa e bukur ish
zemra t'foli ndryshe
nuk me deshte fare
me dole trathtare

2/*
Dije mir se edhe un
kam zemer sikur ti
njesoj Dije mir se prap te
un dot kthehesh jo
më ste pranoj

nje her zemra falet
nje her zemra
ndalet
po su ndal tradhetia
mbaron dashuria


Ky tekst u dërgua nga Bestrim Sopaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019