A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Adnan Daci - Shume Kujtime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2012

2012-04-02T13:58:07

Shum Kujtime,
Ka kjo Zemra Ime,Ka Ky Shpirti Im,
Shum Kujtime ,Miliona Lendime,
Nje DhIMbje pa Mbarim.

Sa e Bukur Ishe,Zemra Foli Ndryshe.
Nuk me deshte Fare,Me dole Tradhetare.

Ref.
Dije Mir se edhe une kam zemer,
Sikur ty njesoj.
Dije Mir se prap te une do te kthehesh,
Por jo nuk e pranoj.
Nje her zemra Falet,Nje her Zemra Ndalet.
Ku Sundon Tradhetia,Mbaron Dashuria.

Shum Kujtime,
Ka kjo Zemra Ime,Ka Ky Shpirti Im,
Shum Kujtime ,Miliona Lendime,
Nje DhIMbje pa Mbarim.

Sa e Bukur Ishe,Zemra Foli Ndryshe.
Nuk me deshte Fare,Me dole Tradhetare.


Ky tekst u dërgua nga  Rijad
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019