A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adnan Daci - Mos Me Qo T'fala


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2012

2012-11-07T00:10:30

Muzika:

Naim Qukiqi

Teksti:

Suzana Fazliu

Orkestrimi:

Eroll Dogani

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"Ne Telefon"


mos me qo te fala kur vet me ke lan
ka me te marr malli per mu saher ta kam than

mos me qo te fala se nuk du me dit
sma ke ditur vleren me ke lan tuj prit

tjeret po me thon qe po pyt per mu
a kam gjet naj tjeter a te kam harru
hiq ste paskam njoft syt sme paskan pa{2}
ku pe gjen ate forc te fala mem ba

mos me qo te fala kur vet me ke lan
ka met marr malli per mu saher ta kam than

mos me qo te fala se nuk du me dit
sma ke ditur vleren me ke lan tuj prit

ne emer pom permend sdi qysh ta ban fetyra
saher me ke genjy ne 100 menyra
hiq ste paskam njoft syt sme paskan ba
ku pe gjen ate forc te fala mem baa

mos me qo te fal kur vet me ke lan
ka met marr malli per mu saher ta kam than

mos me qo te fala se nuk du me dit
sma ke ditur vleren me ke lan tuj prit


Ky tekst u dërgua nga qendrim musaKartolina (1)

U krijua nga Dreni 2019-08-11 11:01:47
Mos më qo të fala
Kur vetë më ke lanë
Ka me të marr malli për mu
Sa herë ta kam thanë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019