A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adnan Daci - Para Zotit Ke Me Dal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2013

2013-07-24T19:33:53

Teksti:

Kreshnik Avdiu

Muzika & Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Video Produksioni:

Video Art


Joooo nuk éshté faji im
pse ne jeté shoh te pandaré
kam lotin tim
Jooo nuk e di qka pres
kur e dua nje tradhétare
te pa besééé
Qka po ndodh nuk e di
me jané mbyllur syt e mi
dashuriiin s´ma dhuron
por veq tradhetiné
Ref:2

Ah me pas mujt me i than
shpirtit mos me vujt
sot ishim nda
pse jam lodh e s´mundem mo

Fjalt ishin vetém fjalté
ke harruar se para Zotit
ke me dalé
tiii kurr s´me paske dashté
e per mua as meshiré
nuk kishe passs

Qka po ndodh nuk e di
me jané mbyllur syt e mi
dashurinéée s´me dhuron
por vetém tradhetiné

Ref:3

Ah me pas mujté me i than
shpirtit mos me vujt
sot ishim nda
pse jam lodh e s´mundem mo


Ky tekst u dërgua nga ilirjana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019