Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adnan Daci - Ah Me Pas Mujt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Me Pas Mujt".
3. Video është e këngës "Ah Me Pas Mujt", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adnan Daci - Ah Me Pas Mujt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

08/04/2014

2014-04-08T10:33:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Me Pas Mujt" kënduar nga Adnan Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Besnik Dragaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

jo nuk esht faji im
se ne jet shok te pa
ndar kam lotin tim
jo nuk e di qka tpres
kur e dua nje tradhtare
te pa bes

qka po ndodh nuk e di
me jan mbyllur syt e mi
dashuri sme dhuroj
po veq tradhti

ref
oo me pas muj mej
than shpirtit mos
vujt sod ishim nda
se jam lodh e smundem ma

fjal ishe vetem fjal
ke harruar se para
zotit ke me dal
ti kur sme paske dasht
e per mua as meshir
nuk kishe pas

qka po ndodh nuk e di
me jan mbyllur syt e mi
dashuri sme dhuroj
po veq tradhti

ref
oo me pas muj mej
than shpirtit mos
vujt sod ishim nda
se jam lodh e smundem maMë Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet