Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - E Vet Nana Djalin E Vet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Vet Nana Djalin E Vet" kënduar nga Adnan Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Labi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

e vet nana djalin e vet qa don ti qka don ti e vet nana djalin e vet qa don ti qka don ti
un edu moj nana jem xhemilen xhemilen xhemile xhemile

xhemilja sosht per te na
sosht per te na sosht per te na
xhemilja sosht per te na
sosht per te na sosht per te na se na jena fukara xhemile xhemile se na jena fukara xhemile xhemile
xhemile xhemile allah allah xhee xhemileee

po te pres moj goc te kalaja moj lule moj jajle se ne ty moj goc mka zon sevdaja moj lule moj lajle

po te pres moj goc te qerrshija moj lule moj lajle se ne ty moj goc mka zon dashnija moj lule moj lajle se ne ty goc mka zan dashnija moj lule moj lajle hajt besnik hajde jashaa ..

Publikimi: 01/03/2014Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente mbi këtë këngëAdnan Daci - E Vet Nana Djalin E Vet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vet Nana Djalin E Vet".
3. Video është e këngës "E Vet Nana Djalin E Vet", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.