A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adnan Daci - Je Ilaç Per Shpirtin Tem


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2015

2015-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Lum Ban Gurbetqari"


I
Te njoha ne fillim
Ta shpreha dashurin
(Mu tuke tipi im
Të pres ma s'kam durim 2x)
Je ilac per shpirtin tim

Syt qe mi ke ndriqrojn si korali
Si magnet nderheqin
Shikimin s'ma ndali

Ref (2x)
Xhan mas mush
Kjo zemer dashuri
Tua te t'kem pranë
Nuk po muj pa ty
S'te du për para
E as për flori
Ti më mbush me lumturi

Sa herë qe jem taku
T'kam thën ti je per mu
(T'kam thën se t'dashuroj
Me tjetren kurrë se ndroj 2x)
Je ilac që më sheron

Syt qe mi ke ndriqrojn si korali
Si magnet nderheqin
Shikimin s'ma ndali

Ref (2x)
Xhan mas mush
Kjo zemer dashuri
Tua te t'kem pranë
Nuk po muj pa ty
S'te du për para
E as për flori
Ti më mbush me lumturi

...

Ref (2x)
Xhan mas mush
Kjo zemer dashuri
Tua te t'kem pranë
Nuk po muj pa ty
S'te du për para
E as për flori
Ti më mbush me lumturi


Ky tekst u dërgua nga Shqiptar e Loqke
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019