Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Do Ta Kallim Me Jarana  (Feat. Grupi Remix)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live Kengë Dashmash"

Komente

Asnjë Koment

21/11/2018

2018-11-21T19:16:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Ta Kallim Me Jarana" kënduar nga Adnan Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet