Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Pse Moj Nane E Dashur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse moj nane e dashur
Kshtu linda pa fat
Gjithnji kshtu po tretem
E po digjem flake
Si qiri po shkrihem
Dhimbjet me mundojne
Ate qe e deshta
Zoti mu sma dha (2x)

Ref:
A e din oj nena ime
Se une tjeter s'du
Qe sa vjet, nuk jan pak
S'mundem me i harru
Hapi krahet ne erresire
Ate une e kerkoj
Por ajo, nuk kthehet
Se me tjetrin shkoj (2x)

Se kam dit se fati
Mua me genjen
Me mashtroi dashnorja
E me la te mjere
S'di as kujt ti qahem
Ta sheroj kete shpirt
Te duroj me s'mundem
Se po hjek cdo dite (2x)

Ref:
A e din oj nena ime
Se une tjeter s'du
Qe sa vjet, nuk jan pak
S'mundem me i harru
Hapi krahet ne erresire
Ate une e kerkoj
Por ajo, nuk kthehet
Se me tjetrin shkoj (2x)Publikimi: 15/01/2019
Muzika: Adnan Daci
Teksti: Adnan Daci
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: BUG ProductionMë Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente mbi këtë këngëAdnan Daci - Pse Moj Nane E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Moj Nane E Dashur".
3. Video është e këngës "Pse Moj Nane E Dashur", por nuk këndohet nga Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.